13.01.2011.

Održana još jedna radionica za mlade u Kninu

Podijeli:

U Kninu je od 9. do 11. listopada u organizaciji Mreže mladih Hrvatske održana još jedna radionica za mlade - buduće kreatore programa te korisnike Multifunkcionalnog centra za mlade u Kninu.

Radionica je bila dramskog karaktera, a temeljila se na metodologiji Boalovog kazališta, odnosno kazališta potlačenih.

Mladi sudionici/e, mahom srednjoškolci/ke, kroz radionicu su tematizirali problem nasilja u školi i bullyinga. Kroz čitav niz scena odigrali su tipične prizore sukoba kojima su izloženi u stvarnom životu te su kroz intervencije nudili nova i konstruktivna rješenja za probleme.

Radionicu je vodila iskusna dramska pedagoginja i dramaturginja Maja Sviben, a podržana je od Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva kroz projekt "Multifunkcionalni centar za mlade u Kninu".
 

Kolačići (cookies) pomažu u korištenju ove stranice. Korištenjem pristajete na korištenje kolačića.